Large-area cold lamination
Kanadský systém Drytac představuje špičkový systém laminace a dalšího finishingu obrazu, který činí nejen z inkjet výtisků nesmrtelnou obrazovou paměť. Laminační tlakocitlivé fólie poskytují již vysoce odolným výtiskům z moderních fototiskáren další významný stupeň UV a především mechanické ochrany. Samozřejmostí jsou fólie umožňující realizaci určitého uměleckého záměru a oboustranně lepící montážní (kašírovací) fólie. Spojením inkjet médii Ilford & HARMAN by Hahnemühle & Fomei a laminačních fólií Drytac získáte výsledek, který hrdě obstojí jak pro účely archivnictví a výstavnictví, tak jako venkovní grafika. Vždy nekompromisní kvalita a odolnost.

Pro Vaši finální úpravu fotografií nabízíme bohatý výběr ušlechtilých laminačních fólií a montážních samolepek firmy Drytac řady Protac.

Benefity ušlechtilých laminačních médií:
- je extrémně lehká (na rozdíl od krycího skla)
- mezi samolepící laminační fólii a obraz se prach a vlhkost nedostane (pod sklo ano)
- zvýšená otěruodolnost a naprostá voděodolnost
- vysoký stupeň ochrany před UV zářením (před blednutím obrazu)

Benefity kašírování (lepení na desku pomocí oboustranných montážních samolepek):
- díky montáži obrazu na desku se tento ani po letech nevlní / nekroutí
- umíme kašírovat obrazy na substráty až do tloušťky 19 mm

Laminovací fólie DRYTAC


Protac Matt / FULL MATTE UV

je hluboce matná laminační fotofólie pro ochranu a zušlechtění fotografií. Aplikace ideálně válcovým laminátorem. Laminační fólie Drytac řady Protac výrazně prodlužují životnost reprodukcí.
Drytac Protac Matt / FULL MATTE UV je matná PVC (vinyl) laminační fólie 75µ potažená solventní akrylovou samolepkou 25µ. Profesionální fólie eliminující veškeré reflexe při minimální ztrátě barevného kontrastu a detailu. Indoor/outdoor aplikace, vysoký stupeň UV ochrany.
Drytac Protac Matt / FULL MATTE UV je polymerická PVC laminační fólie s "hybrid cross-linked" lepidlem. Jedná se tedy o kvalitativní vrchol pro válcové laminování za studena. Nezpůsobuje silvering.

Protac Glossy UV 75µ (3.0 mil)

je luxusní lesklá fólie dodávající laminované grafice gradaci a hloubku.
UV odolná PVC (vinyl) 50µ (2.0 mil) fólie potažená solventní akrylovou samolepkou 25µ (1.0 mil). Indoor/outdoor aplikace, vysoký stupeň UV ochrany.

Protac Lustre / SATIN MATTE UV 75µ

je hladká polomatná fotofólie pro ochranu a zušlechtění fotografií. Aplikace ideálně válcovým laminátorem. Laminační fólie Drytac řady Protac výrazně prodlužují životnost reprodukcí.
Drytac Protac Lustre / SATIN MATTE UV je polomatná PVC (vinyl) laminační fólie 50µ potažená solventní akrylovou samolepkou 25µ. Profesionální fólie s velice nízkým leskem a minimalizovanou ztrátou barevného kontrastu a detailu. Indoor/outdoor aplikace, vysoký stupeň UV ochrany.
Drytac Protac Lustre / SATIN MATTE UV je polymerická PVC laminační fólie s "hybrid cross-linked" lepidlem. Jedná se tedy o kvalitativní vrchol pro válcové laminování za studena. Nezpůsobuje silvering.

Protac™ SheenTex / SandGrain UV 105µ

Protac™ SheenTex UV 105µ je reflexe rozptylující polymerická PVC (vinyl) laminační fólie s velice oblíbenou pearl texturou. Zároveň poskytuje nadprůměrnou odolnost proti odření.
Nosič má tloušťku 80µ a je potažený „hybrid-cross linked“ samolepkou 25µ na solventní bázi. Jedná se o vůbec fotografy nejoblíbenější laminační fólii nezpůsobující silvering a poskytující nadprůměrnou odření odolnost. Oblíbenost je dána imitací pearl povrchu, tolik vyhledávaného u inkjet fotografie. Protac™ SheenTex nesnižuje barevný kontrast a je vhodný pro laminaci jak vinylových, tak RC a polyesterových inkjet médií. Indoor/outdoor aplikace, vysoký stupeň UV ochrany. Laminační fólie Drytac řady Protac výrazně prodlužují životnost reprodukcí.


Benefity ušlechtilých laminačních fólií:

- jsou extrémně lehké (na rozdíl od krycího skla)
- mezi samolepící laminační fólii a obraz se prach a vlhkost nedostane (pod sklo ano)
- zvýšená otěruodolnost a naprostá voděodolnost
- vysoký stupeň ochrany před UV zářením a ozónem O3 (před blednutím obrazu)


Ukázky laminovaných povrchů:

Protac™ Linentex UV
Protac™ Linentex UV
Protac™ Canvastex UV
Protac™ Canvastex UV