Information about photographic canvases

Fotoplátna FOMEI


Fomei Canvas PRO Matt 350

FOMEI Canvas PRO Matt 350 je zcela nové plátno nahrazující Fomei Canvas PRO White. Oproti svému předchůdci nabídne vyšší otěruodolnost, hrubší texturu a větší množství realizovatelných barev. Dalším benefitem je širší kompatibilita se staršími i nejnovějšími tiskárnami. Fomei Canvas PRO Matt disponuje excelentní hustotou zčernání, extra ostrou kresbou a okamžitým schnutim. Je kompatibilní jak s dye-based, tak pigmentovými inkousty. S druhými jmenovanými je toto plátno také voděodolné. „Výkon“ plátna naplno promluví, je-li nataženo na rám (např. Hahnemilhle Gallerie Wrap). Proto je rozměrově stálé.

Pro zvyšení otěru, vodě a UV odolnosti se tak jako ostatní matná plátna doporučuje chránit speciálními laky. Nechte vyniknout umělecké grafiky, pusťte se do reprodukci uměleckých děl, oslovte nevšední portrétní fotografií.

Doporučené zpracování: napnutí na rám Gallerie Wrap nebo kšírování.

Země původu:
Gramáž média: 350g/m2
Tloušťka média: 0.480 mm
Odstín (CIE-LAB) 96.3, 2.1, -6.1
Opacita: >98 %


FomeiJet Canvas Matt 340 II

je hluboce matné bělené plátno, které se pyšní neobyčejně vysokým kontrastem a ostrostí kresby. Neobsahuje kyseliny (acid free).Země původu: Švýcarsko.
Gramáž média: 350g/m2

FomeiJet Canvas Matt 340 II je naše nejlevnější plátno, přesto nezklame. Vzhledem k mimořádnému poměru kvalita : cena se stalo krátce po svém uvedení na trh naším nejprodávanějším plátnem.

Dekorace interiérů, svatební a rodinná fotografie, reprodukce uměleckých děl: žánry, které jsou s fotoplátny citlivě spojeny již celou dekádu.

Technologie tisku médium pro inkoustový tisk
Kompatibilita inkoustové fototiskárny Canon, EPSON, HP
Druh média plátno
Povrch média mat
Textura média strukturovaný
Gramáž média 340 g/m2
Gramáž (pocitová) vysoká
Tloušťka média 0,430 mm
Odstín (pocitový) studený
Bělost 100 %
Výrobce FOMEI